The Details

YATAK ODASI RAY DOLAP

Yatak odamızı döşerken akla önce yatak sonra da giysilerimizi düzenli bir şekilde koordine edebileceğimiz bir elbise dolabı veya evimiz müsaitse güzel ve işlevsel bir elbise odası gelir. Çünkü yatak odamızda düzeni sağlayan en önemli unsur elbise dolapları ve elbise odalarıdır.

Bildiğiniz gibi günümüzde küçük ve büyük her türlü yatak odasına uygun pek çok farklı tarzda elbise odası modeli mevcuttur. Modüler elbise odası mobilyaları, elbise oda ebatlarına göre yapılan özel dolap ve açık raf sistemleri, modern tarzda elbise odaları, klasik tarzda elbise odaları gibi pek çok alternatifte elbise odası tasarımına rastlamanız mümkün. Bu kadar model arasından seçim yapmak oldukça zor bir durum.

Bu yüzden kullanışlı bir elbise odası seçimi yapmanız için her şeyden önce ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanışlı ve fonksiyonel modellere yönelmeniz seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Geniş yatak odasına sahipseniz, çok raflı büyük giysi odalarınıufak bir yatak odasına sahipseniz, dar alanlarda maksimum saklama olanağı sağlayacak giysi odası tasarımlarına yönelmeniz çok daha kullanışlı ve işlevsel elbise odalarına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca elbise odanız ufak bir mekansa istediğiniz her an ihtiyaçlarınıza göre şeklini değiştirebileceğiniz, raf yüksekliklerini ayarlayabileceğiniz, kolay sökülüp takılabilen, yer değiştirebilme olanağı sağlayan modüler giysi odası üniteleri tercih etmenizde faydalı olacaktır.

Yüksek kalitede garantili mobilya üretimi.Kişiye özel ihtiyaca yönelik tasarım ve ücretsiz projelendirme.Deneyimli ekibimiz ile yerinizde montaj.

Bursa Dolap Tasarımında Kaliteli Malzeme Ve İçilik İle  Sektörümüzde Lider Olan Asgenç Mobilya, Dekorasyon, İnşaat, Taahhüt,..

The Testimonial

Asgenç İnşaat MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Asgenç Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Asgenç Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

About The Project

Similar Projects

BANYO DOLABI İMALATI

View Project

KUAFÖR SALONU TASARIMLARI

View Project

GENÇ ODASI MOBİLYASI

View Project